امیر پیشرو صنعت کاسپین

شرکت امیر پیشرو صنعت همیشه کوشیده تا بیشترین دقت و بهترین عملکرد را در زمینه واردات داشته باشد. این شرکت توانسته با تکیه به تجربه بالا، روابط داخلی و خارجی و همچنین دقت و نظارت کامل بر امر واردات، گام بلندی در مسیر برداشتن موانع اقتصادی کشور بردارد.

نظارت کامل

کارشناسان امیر پیشرو صنعت کاسپین تمام بررسی ها و آزمایشات فنی لازم بر روی کالاها را در داخل و خارج کشور انجام داده و نظارت کاملی بر روند دریافت مجوز و مسیر واردات خواهند داشت.

 

روابط خارجی

امیر پیشرو صنعت کاسپین با توجه به تجربه‌ای که در سال‌های متمادی بدست آورده، می تواند به سهولت با شرکت‌های سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و فرایند واردات را انجام دهد. لازم به ذکر است در این زمینه آشنایی با فرهنگ اداری کشورهای مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است و این گروه تجربه کافی در این خصوص را نیز برخوردار است.

تجربه

تجربه از ملزومات ابتدایی برای ارتقا کیفیت شرکت ها و سازمان ها است. گروه کاسپین همواره از تجربه و متخصصان مجرب خود برای افزایش سرعت و جلوگیری از پیش آمد مشکلات در روند واردات استفاده نموده است.

شرکت امیر پیشرو صنعت کاسپین اولین بار در سال ۱۳۹۳ به عنوان یک شرکت واردکننده، با هدف دسترسی همه ایرانیان به کالاهای باکیفیت فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت این گروه در سال‌های ابتدایی در زمینه واردات کاغذ و مقوا بود و به مرور زمان محصولات بیشتری (مانند نخ ، پارچه، موبایل و …) در زمره محصولات وارداتی این گروه قرار گرفته‌است.

موضوع فعالیت اصلی شرکت واردات کاغذ، نخ، پارچه، موبایل و دیگر کالاهای ضروری و یا استراتژیک است که به سفارش شرکت‌ها یا با در نظرگرفتن دیدگاه آنها انجام می‌شود.

در تلاشیم تا همچون سال‌های متمادی گذشته، بخش بزرگتری از تامین کالاهای ضروری کشور را عهده دار باشیم تا علاوه بر کمک به نهادهای اقتصادی، به بهبود وضعیت معیشتی مردم کشور عزیزمان کمک کنیم.

امیر پیشرو صنعت کاسپین

هزار تن گوشت وارداتی

پروژه وارداتی

شرکت همکار

بازرگانی

شرکت‌های فعال در حوزه بازرگانی قادرند در کمترین زمان، کالاهای درجه یک و باکیفیت را در دسترس عموم مردم قرار داده و مانند پلی ارتباطی فی مابین تولیدکننده و مصرف‌کننده عمل کنند. شرکت‌های بازرگانی بعد از بررسی سلامت و مرغوبیت کالاها و وارد کردن آن به کشور، باعث می‌شوند همه افراد در شرایط اقتصادی مختلف بتوانند با مناسب‌ترین قیمت، کالای مورد نظر خود را به آسانی تهیه کنند.

ماموریت ما

شرکت امیر پیشرو صنعت کاسپین ارتقا شرایط اقتصادی فرد فرد جامعه از طریق واردات و عرضه بهترین و مرغوب‌ترین موادغذایی و سایر کالاها و همچنین افزایش دسترسی آسان و سریع‌تر خریداران و مصرف‌کنندگان ایرانی را ماموریت خود می‌داند و در تلاش است با  تیم متخصص و حرفه‌ای خود علاوه بر بهبود کیفیت کالاهای مصرفی موجود در بازار، باعث گسترش تبادلات و ارتباطات با سایر کشورها شود. این گروه با داشتن برنامه‌ریزی‌های اصولی توانسته‌است بهترین زمینه را برای فعالیت در راستای خرید و فروش باکیفیت‌ترین کالاها با قیمتی مناسب، شناسایی و اجرا کند.

دستاورد ها

با افتخار اعلام می‌داریم که توانسته ایم در شرایط سخت اقتصادی، بار بزرگی را در تامین محصولات از دوش نهادهای دولتی برداریم و محصولات وارداتی خود را با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم. این موضوع در شرایطی به واقعیت پیوسته که نه تنها کشورمان بلکه همه کشورهای دنیا در تلاش برای حل مشکل بیماری کرونا بوده اند و ارتباطات بین المللی و حمل و نقل بسیار محدود می‌باشد. با وجود چنین شرایط اقتصادی، این گروه توانسته‌است امر واردات را با کیفیت بهتری به سرانجام برساند.